دوره ای را که می خواهید شرکت کنید انتخاب کنید

parallax background

دوره های فعال

زبان انگلیسی

دوره های آموزش زبان انگلیسی مهرسجاد به شما کمک می‌کنند که زبان انگلیسی را روان و سلیس صحبت نمایید، روابط اجتماعی خود را گسترش دهید و شغل بهتری پیدا کنید. در این دوره‌های آموزشی، ما به موضوعاتی چون کاربرد زبان انگلیسی در برقراری ارتباط در هتل‌های خارجی، سفر و گردشگری می‌پردازیم از همه مهم‌تر، در کلاس‌های مقدماتی واژگان و عبارات مهم برای تجارت و گردشگری معرفی و آموزش داده می‌شوند. حالا فرقی نمی‌کند که هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی حرفه‌ای یا شخصی باشد. در هر صورت، دوره‌های آموزشی آموزشگاه زبان مهرسجاد در دسترس شماست.

  • دوره های آموزش زبان ویژه بزرگسالان
  • دوره های آموزش زبان ویژه کودکان و نوجوانان
ثبت نام کنید

زبان فرانسه

اگر تا الان فکر می‌کردید زبان فرانسه فقط مخصوص کشور فرانسه است، خوب اشتباه می‌کردید. زبان فرانسه زبان رسمی 29 کشور در 5 قاره‌ی مختلف است و کاربرد بسیار زیادی دارد. شما با دوره‌های آموزش زبان فرانسه مهرسجاد می‌توانید این زبان را که به زبان عشق معروف است به خوبی یاد بگیرید و فرصت‌های شغلی و تحصیلی خود را افزایش دهید. حالا اگر می‌خواهید زبان فرانسه را تخصصی‌تر و عمیق‌تر یاد بگیرید و اصطلاحا، در این زبان غوطه‌ور شوید، می‌توانید به اساتید متخصص ما در این زمینه اعتماد کنید. ما تضمین می‌کنیم که به شما جنبه‌های مهم زبان فرانسه، از اعداد گرفته تا قوانین گرامری و فونتیک‌ها، لهجه و ارتباطات اجتماعی را از مبتدی تا پیشرفته آموزش دهیم. ما حتی کلاس‌هایی داریم که در آن‌ها کلمات و عبارات مقدماتی فرانسوی آموزش داده می‌شود تا به کمک آن‌ها بتوانید خودتان را معرفی کنید؛ غذا سفارش دهید؛ با بومی‌های فرانسوی‌زبان ملاقات داشته باشید و حتی مکانی را توصیف نمایید.

  • دوره های آموزش زبان ویژه بزرگسالان
  • دوره های آموزش زبان ویژه کودکان و نوجوانان
ثبت نام کنید

زبان عربی

آن‌چه رويکرد آموزشگاه مهرسجاد را در آموزش زبان عربی از ديگر مراکز آموزشی متمايز می کند، تلاش برای آموزشی فراگير و در بردارنده همه اجزای مهارتی آن با حفظ اصل کارآمدی و برخوردار از شيوه‌های امروزی است. توجه به مهارتهای گوناگون زبان ـ همچون شنيدن ، سخن گفتن، خواندن و نوشتن. استفاده از مواد آموزشی زبان امروزی عربی و بهره مندی از جاذبيت های ظاهری از جمله مهم ترين ويژگيهای اين مجموعه است. به گونه ای که در عرصه آموزش زبان عربی يک گام متفاوت به شمار می آيد.

  • دوره های آموزش زبان ویژه بزرگسالان
  • دوره های آموزش زبان ویژه کودکان و نوجوانان
ثبت نام کنید

دوره های آموزشی ما را از دست ندهید

گفتگوی آزاد آنلاین فرانسه

فرصت استثنایی واسه اونایی که توی این شرایط میخوان از توی خونه تو یک بحث آزاد فرانسه با یک استاد عالی شرکت کنن.

ثبت نام کنید

گفت و گوی آزاد انگلیسی آنلاین

 

فرصت استثنایی واسه اونایی که توی این شرایط میخوان از توی خونه تو یک بحث آزاد انگلیسی با یک استاد عالی شرکت کنن.

ثبت نام کنید